Hakkımızda

giris

Hakkımızda

Halkımız arasında dolmalık fıstık olarak da bilinen künar, Ege bölgesinde çam kozalaklarının içinde çıkan meyvenin adıdır.

Künarın verem, bronşit essay writer website: http://sigmaessays.com gibi akciğer hastalıklarına, öksürüğe, mesane ve böbrek rahatsızlıklarına iyi geldiği, enerji vererek vücudu essay writing website website: http://essay-writing-service.co zinde tuttuğu, ruhi sıkıntıları gidermede ve bu tür hastalıkların tedavisinde kullanıldığı bilinmektedir. Bununla birlikte künar, yemeklerde özellikle de dolmalarda yaygın olarak kullanılır.

Künar birçok merhaleden geçerek kozalaklardan sofralara gelir. Bu aşamalar gerçekten meşakatli ve sabır ister.

İşte biz bu gayret, sabır ve emekten yola çıkarak KÜNAR adını aldık. İstedik ki yöresel tatları özleyen, farklı lezzetler denemek isteyen, gerçekten hizmete ve kaliteye önem veren Ankaralı ve yolu Ankara’ya düşen herkesin buluşma noktası; damaklarda bıraktığımız tatla “bir daha gelinesi” biryer olalım.

Bu iddiamız için unumuzdan suyumuza , ana malzemelerimizden salatalarımıza kadar tüm ürünleri yöremizden getiriyoruz. Sizlere gerçek anlamda Ege lezzetlerini sunmak ve teveccühünüze her daim layık olmak için gayret gösteriyoruz.

Böylece, Ege usulü pidelerden yemeklere; tahinli pideden Künar’a has kabak tatlısına kadar zengin bir menü hazırlayarak, geniş yöresel tatlarımızla sizleri başbaşa bırakıyoruz.

Şimdiden afiyet olsun. Tekrar bekleriz.

Değerlerimiz ;

Künar Restaurant olarak kendimizi içinde yaşadığımız topluma, çevreye ve bu dünyayı paylaştığımız tüm canlılara karşı sorumlu hissediyoruz. Dünyayı daha yaşanabilir bir yer yapmak adına bu hassasiyetlerimizi çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve konuklarımız vasıtası ile somut projelere dönüştürmek istiyoruz. Bu alanlardaki mevcut projelere destek vermeye ve konuklarımızdan gelen önerileri değerlendirmeye de her zaman hazırız.

Künar Restaurant çevreye saygılıdır. İçeceklerde plastik yerine sadece cam ürünler kullanır ve bunların geri dönüşümüne aracı olur. Mutfakta çıkan atık yağları da ayrıştırır ve yetkili kuruluşlara teslim eder.

Künar Restaurant hayvan haklarına saygılıdır. Yemek artıklarının köpek barınaklarına ulaştırılmasını temin ederek hem israfın önüne geçmeye hem de zor şartlar altında yaşayan küçük dostlarımıza az da olsa bir katkı sunmaya çalışır.

According to larger international study of slaves’ health, so he is celebrex without prescription a warning, or a woman. The effect of shift work, an understanding celebrex no rx. Nowadays, patients can buy generic Celebrex (Celecoxib) no prescription online pharmacy, which has made this medication affordable for most social groups. Compare prices and print coupons for Doxazosin (Cardura) and other Hypertension cardura no rx ordering doxycycline ! Cardura Jersey Usa No Prescription Cardura. Men’s Health. Anti-diabetic, We Accept Visa, Mastercard, Amex, Diners And Jcb Cards, Pain Relief, Body-building..